Łóżka do sypialni Zabrze

Zapewnij sobie komfortowy sen wybierają solidne łóżko, które nie zakłóci spokojnej nocy skrzypieniem, czy chwiejnymi elementami. Nasz oferta zawiera takie modele łóżek. Wykonywane są one z litego drewna dębowe oraz sosnowego. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i stacjonarnego. Wspólnie wyposażymy Twoją sypialnię w piękne, trwałe meble. 

Łóżka z drewna 

Drewniane łóżko do symbol naturalnej elegancji w sypialni. Drewno sprawia, że łóżko oferuje solidną i wytrzymałą konstrukcję, a także wyjątkowe wzornictwo. Jest meblem, który stanowi długotrwałą inwestycje, zapewnia spokojny sen przez długie lata. Ponadto z łatwością wpisuje się w wiele aranżacji. 

Łóżka drewniane – szuflady vs pojemnik 

Warto wykorzystać każdą przestrzeń sypialni w celu zwiększenia jej funkcjonalności. Dotyczy to w szczególności wnętrz o niewielkiej powierzchni. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie łóżko wyposażone w szuflady lub pojemnik. Dzięki takim meblom tworzy się dodatkowe miejsce na pościel, koce, poduszki, czy ubrania. 

Materace do łóżek sypialnianych 

Każde łóżko powinno wyposażone być w materac dobrany pod jego użytkowników. Te dwa produkty razem tworzą idealne miejsce do spania i regeneracji. Materace wykonywane są z pianek, sprężyn, lateksu. Aby dobrać odpowiedni materac należy odpowiedzieć na pytania dotyczące wagi, wzrostu, preferencji co do twardości osób, które będą na nim spać, a także ich ewentualnych chorób, schorzeń, alergii. 

Szafki nocne Zabrze

W celu zwiększenia praktyczności łóżka i sypialni, warto wyposażyć je w szafki nocne  .To niewielkie meble o duży walorach funkcjonalnych, dzięki nim tworzy się idealne miejsce na lampkę nocną, budzik, a także można swobodnie odłożyć na nie książkę, telefon, okulary i inne osobiste przedmioty. Szafki nocne występują w kilku modelach, jako stojące bryły z szufladami, półkami lub szafkami, a także jako wiszące, montowane na dłużycy. 

Sklep meblowy z łóżkami w Zabrzu 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego. Na stronie znajdziesz oryginalne łóżka z litego drewna dębowego oraz sosnowego, a także pozostałe meble niezbędne do funkcjonalnego wyposażenia sypialni. Działamy w Polsce od wielu lat, najbliższy salon z naszymi meblami to wystawka na terenie zakładu produkcyjnego. Do każdego zamówienia zapewniamy darmowy transport. Niezależnie czy transport ma się odbyć do mieszkania na osiedlu Stare Zabrze, czy do domu przy ul. Makoszowska, zawsze jest bez wniesienia. 

Koszyk podgląd
Scroll to Top