Stoliki kawowe Zabrze

Stoliki kawowe są nieodłącznym elementem wystroju każdego salonu. To praktyczne meble, które zapewniają miejsce do serwowania napojów, przekąsek. W sklepach meblarskich można znaleźć szeroki wybór modeli, zróżnicowanych pod względem materiału, wzornictwa, funkcjonalności. My oferujemy trwałe stoliki kawowe wykonane z litego drewna dębowego, sosnowego oraz bukowego. W poniższym tekście znajduje się więcej informacji o naszych meblach oraz ciekawostki dotyczące drewna. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego.

Drewniane stoliki kawowe i ławy

Stolik kawowy, ława w całości wykonane z drewna dają gwarancję trwałości i wytrzymałości. Drewniany blat jest odporny na uszkodzenia, zarysowania, dzięki temu przetrwa długie lata intensywnego użytkowania. Ponadto drewniane stoliki kawowe i ławy charakteryzują się również naturalnym urokiem, który dodaje ciepła każdemu pomieszczeniu. Dzięki różnorodności dostępnych gatunków drewna oraz licznym metodą stolarskim stoliki kawowe mogą być dostosowane do różnych stylów aranżacyjnych.

Jak dbać o stolik kawowy z drewna?

Pielęgnacja mebli drewnianych jest bardzo łatwa i prosta. W przypadku codziennych porządków należy powierzchnię ławy przetrzeć wilgotną lub suchą szmatką. Nie zaleca stosowania się środków czystości, ponieważ mogą one spowodować uszkodzenia. Stolik kawowy narażony jest również na odparzenia, plamy powstałe w kontakcie z płynami, gorącymi dnami kubków, dlatego warto stosować podkładki. W przypadku mebli drewnianych olejowanych, posłużą one dłużej jeżeli będą regularnie olejowane.

Sklep ze stolikami w Zabrzegu

Zapraszamy, na naszej stronie internetowej znajdziesz stoliki kawowe, szafki rtv, witryny wykonane z drewna sosnowego, dębowego oraz bukowego. Dostępne są również produkty, które umożliwiają aranżacje praktycznego, wizualnie atrakcyjnego salonu. Dostarczamy każdy mebel za darmo. Niezależnie czy będzie to dostawa do mieszkania na osiedlu Stary Zabrzeg, czy do domu przy ul. Ofiar Katynia, nie obejmuje ona wniesienia.

Koszyk podgląd
Scroll to Top